Satelitní vysílání DVB-S

Přijímač satelitního vysílání DVB-S2 je nadčasový a moderní způsob, jak sledovat televizní vysílání. Již jsou pryč doby, kdy viditelná parabola byla důkazem majetnosti a mohli si ji pořídit opravdu jen ti nejbohatší. Stále je sice velkou nevýhodou tohoto druhu příjmu vysílání počáteční nemalá investice do celkového vybavení, ale již se nejedná o tak horentní sumy, jak tomu bylo před dvaceti lety. Důvodem není snížená kvalita, ba naopak, ale spíše konkurenceschopný digitální pozemní přijímač.

Výhody satelitního vysílání

Velkou výhodou je stoprocentní pokrytí. Signál totiž nepřichází pozemních vysílačů, ale z družic. Ty se nachází na geostacionární dráze několik desítek tisíc kilometrů nad zemským povrchem a pohybují se totožnou rychlostí, jakou se otáčí sama Země. Tudíž zaručují trvalé pokrytí.

Co je k satelitnímu vysílání DVB-S potřeba?

Abyste jako uživatel mohl využívat satelitní vysílání, je nutné mít satelitní komplet, zahrnující samotný satelitní přijímač, a pak také nezbytnou parabolickou anténu s konvektorem. Dále jsou to koaxiální kabel, dekódovací karty a další potřeby. Samotnou instalaci celého kompletu by měla provádět výhradně odborná firma a to z toho důvodu, že pro bezproblémový příjem je nutné správné nastavení antény.

Provedeme kompletní instalaci

Aby váš požitek ze sledování televizního vysílání byl bezchybný, provedeme všechny potřebné úkony za vás. Naše dlouholetá tradice a odbornost zajistí, že provedeme individuální řešení přímo pro vaše prostory. Součástí je i konzultace a předem stanovená nabídka s kalkulací. Zaručujeme spolehlivost a kompletní dodávku přímo k vám. Provedeme všechny potřebné úkony k tomu, abyste si pak už jen užili bezproblémový přenos satelitního vysílání.

Nejvíce používané produkty


Satelitní HD přijímač s certifikátem Skylink READY a vestavěným dekodérem Irdeto


Univerzální monoblok 4,3° pro příjem družice Astra3 (23,5°) a Astra1 (19,2°)


Hliníková parabola a ziskem 37,75 dB