Elektronické zabezpečovací systémy EZS

KOMPLEXNÍ ZABEZPEČENÍ NEMOVITOSTÍ PROTI KRÁDEŽI A NEOPRÁVNĚNÉMU VNIKNUTÍ JABLOTRON 
Elektonické zabezpečovací systémy

Máme mnohaletou zkušenost jak s instalací systémů Jablotron, tak i se servisem těchto systémů. Přizpůsobíme se Vašim individuálním potřebám a navrhneme systém, který Vám zajistí klidné spaní. Instalace provádíme pro rodinné domy, firmy a bytové domy.

Hlavní výhody elektronických zabezpečovacích systémů Jablotron 

Variabilita

Variabilita
EZS přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům a Vaší nemovitosti. Ať jde o způsob ochrany, nebo ovládání, lze si zvolit způsob, který vám nejvíce vyhovuje. **SATOM - Vaše bezpečnost je naše priorita**

Hledáte kvalitní a moderní zabezpečovací systém pro svůj dům, byt, obchod nebo kancelář? Chcete mít klidný spánek a jistotu, že vaše majetek je v bezpečí? Pak je pro vás ideální volbou JABLOTRON MERCURY, špičkový IP zabezpečovací systém, který vám nabízí SATOM, certifikovaný partner firmy Jablotron.

JABLOTRON MERCURY je systém, který vás ochrání před vloupáním i živly. Má intuitivní ovládání, které vám umožní snadno nastavit a kontrolovat stav systému. Můžete si vybrat z různých komponentů, jako jsou detektory pohybu, pláště, kouře, vody, ovládací prvky, sirény, komunikátory a další. Systém je navíc kompatibilní s aplikací MyJABLOTRON, která vám umožní ovládat a sledovat systém z vašeho mobilního telefonu nebo počítače kdykoliv a odkudkoliv.

SATOM je společnost, která se zabývá prodejem, instalací a servisem zabezpečovacích systémů JABLOTRON. Máme dlouholeté zkušenosti a kvalifikovaný tým odborníků, kteří vám poskytnou profesionální a individuální řešení podle vašich potřeb a přání. Naše firma je držitelem nového certifikátu na instalaci JABLOTRON MERCURY, což zaručuje, že splňujeme nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti.

Nečekejte a kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám poradíme a připravíme nezávaznou cenovou nabídku. S námi budete mít pocit bezpečí a pohody. SATOM - Vaše bezpečnost je naše priorita.
tel: +420 731576357

satom 9. 11. 2023
www.satom.cz
https://www.alarmy-servis-praha.cz/alarmy
(1) JABLOTRON MERCURY | Jablotron. https://www.jablotron.com/cz/katalog-produktu/alarmy/jablotron-mercury/.
(2) JABLOTRON MERCURY | Jablotron. https://www.jablotron.com/en/katalog-produktu/automation/jablotron-mercury/.
(3) Chytré řešení pro zabezpečení a ochranu | Jablotron. https://www.jablotron.com/cz/produkty/alarmy/jablotron-mercury/.
(4) Die intelligente Lösung für Sicherheit und Schutz | Jablotron. https://www.jablotron.com/de/unsere-loesungen/alarme/jablotron-mercury/.

Centralizace
Základem celého EZS je ústředna, která zpracovává data ze všech senzorů a poté je vyhodnocuje. Pokud dojde k poruše, tak Vám přijde poplachová zpráva nebo se aktivuje přednastavená akce.

centralizace
Kombinace senzorů

Kombinace senzorů
Nabízíme čidla a senzory - pohybová, teplotní, požární a kouřová, kontakty rozbití skla, otevření oken, dveří, únik plynu nebo vody aj. Data ze všech senzorů se posílají v reálném čase do ústředny, která je vyhodnocuje.

Hlavní výhody našeho řešení

Nahrávací zařízení

Nahrávací zařízení se vzdáleným přístupem

Kompletní servis

Kompletní servis

Profesinální přístup

Profesionální přístup

Máme mnohaleté zkušenosti s instalací EZS. Od malých systémů až po velké komerční objekty. Nabídku vždy přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám a rádi Vám se vším poradíme.
Nechte nám na Vás kontakt a my se Vám ozveme.