Novinky

Videoverifikační kamery Jablotron
13.09.2017
Okamžitý přehled video náhledem.Kamery jsou součástí alarmu Jablotron 100 reagují na stav systému a přináší okamžitý náhled daného prostoru a to v jedné aplikaci.
více
Nová rekuperační jednotka FUTURA Jablotron
13.09.2017
Rekuperační jednotka umožní přirozené větrání Vašeho nového domova; nízkoenergetická novostavba sama o sobě si s větráním neporadí. Při řízeném větrání s rekuperací jde o kontinuální výměnu vzduchu zevnitř za čerstvý a čistý vzduch zvenku. Přiváděný vzduch získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla, je tedy tepelně optimalizován a díky použité filtraci také zbaven prachu, pylu a alergenů. Jednoduše všeho, co byste při větrání okny rádi nechali venku.
více
Nová sledovací kamera se záznamem  a oboustranou komunikací
31.01.2017
IP kamera  s podporou Wi-Fi je díky své konstrukci a funkcím předurčena především pro praktické použití v domácnosti. Vestavěné PIR čidlo pro detekci pohybu, integrovaný  přísvit nebo například možnost obousměrné hlasové komunikace rozšiřují oblasti využití tohoto malého zařízení s velkým potenciálem.
více
Chcete vědět co se děje doma?
27.10.2016
Pořiďte si kameru s nahráváním odposlechem i s obousměrnou komunikací cena 2487,- bez DPH
Jednoduchá instalace na kameru můžete přistupovat z tabletu mobilního telefonu či PC.
více
Nově instalujeme a dodáváme satelitní platformu FLIX TV
27.10.2016
FLIX TV s.r.o. je nový poskytovatel satelitní televize na Českém trhu. Spolupracuje se silnou telekomunikační skupinou TAG – Telekom Austria Group. Programy FLIX TV jsou distribuovány prostřednictvím signálu družice EUTELSAT 16A na pozici 16° východně. Ověřená technologie tohoto satelitu poskytuje signál více než 12 milionům domácností po celé Evropě. Naše nabídka je sestavena tak, aby oslovila co nejširší spektrum zákazníků. FLIX TV nabízí pestré kombinace zábavných TV programů všech žánrů s chytrým výběrem. Seznam kanálů FLIX TV byl navržen tak, aby poskytl různé možnosti pro každého člena rodiny od každodenního zpravodajství k filmům a sportovním kanálům, až k těm nejroztomilejším dětským pořadům. Našim klientům nabízíme jednoduchost a důvěryhodnost. Služby FLIX TV jsou aktuálně dostupné v České republice. V dohledné době plánujeme naše služby poskytovat také klientům na Slovensku..
více
Zabezpečení objektu a videoverifikace
21.06.2016
EZS zabezpečení objektu a videoverifikace Zabezpečení objektu Hypgarden s připojením na Bezpečnostní centrum Jablotron s možnou videoverifikací poplachové události. Operátor tísňové linky (TLJ) nemusí čekat na příjezd zásahové jednotky a má k dispozici videozáznam i několik minut předem dle nastavení nahrávacího kamerového systému NVR,DVR. A je efektivně schopen řešit danou událost s Policií ČR, ZZS, či Hasičským záchranným sborem.
více
Detektor  plynu CO (oxid uhelnatý)
10.01.2016
Autonomní detektor plynu CO s displejem Slouží k detekci plynu CO (oxid uhelnatý), a včasnému varování před nebezpečnými účinky tohoto plynu na lidské zdraví. Detektor je certifikován pro instalace v interiérech budov, karavanech a lodích. Indikace opticky signálkou a také na displeji.
více
Zabezpečení domácnosti se vyplatí!
04.09.2015
JA-153E Bezdrátový přístupový modul s klávesnicí a RFID
více
NOVINKA ZÁZNAMOVÉ ZAŘÍZENÍ HDCVI cena 3012,-
01.09.2015
Tribridní záznamové zařízení pro technologii HDCVI , umožňující záznam 4  kamer. K zařízení je možné připojit 2 IP kamery . Pro záznamové médium je připravena jedna pozice SATA o maximální kapacitě 6TB. Obrazovou informaci je možné zobrazit přes rozhraní HDMI, nebo VGA přímo na monitor. Vzdálený dohled zprostředkuje aplikace iDMSS .
více
1 2 > >>|
Co o nás říkají?
Satom a jméno Jaroslav Toman je pro mne zárukou odbornosti, korektnosti a rozumné ceny. A to platí od našeho prvního kontaktu, to je minimálně deset let.
Jaroslav Dostal, Praha - Komořany
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat firmě Satom, jmenovitě panu Jaroslavu Tomanovi, za jeho pomoc při výběru, zprostředkování, montáži i naladění televizoru. Služba byla poskytnuta kompletně, rychle a k mé plné spokojenosti. Děkuji.
Šárka Řezáčová
přihlášení k newslatteru
Tel.: +420 731 576 357