Kamerové systémy CCTV

K modernímu způsobu zabezpečení objektu, ale také monitorování nastalé situace, slouží kamerové systémy CCTV. Jen si vzpomeňte, jak často je díky umístěným kamerám dopaden zločinec. Nemusíte být žádný Sherlock Holmes, abyste po neidentifikovaných stopách hledali pachatele, který vás bez pozvání a v nestřeženém okamžiku navštívil a odcizil vám majetek. Kamerový systém zaznamená potřebné události.

Postaráme se o celý proces - od instalace kamer, až po jejich servis. Kamerový systém přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům a navrhneme ho tak, aby jste se mohli cítit bezpečně.

Máte jakékoliv dotazy, nebo chcete vědět více? 

Kamerový systém i jako alibi

A nejde jen o ochranu před zloději, ale vůbec tak nějak celkový pohyb v daných prostorách. V dnešní době jsou kamery snad na každém kroku a lidé si jejich existenci už ani neuvědomují. A právě proto není složité odhalit, kdo na daném místě v určenou hodinu byl a co tam dělal. Tudíž zabudované kamery neslouží jen jako ochrana, ale i alibi v případě, že musíte dokázat svoji přítomnost v určitých momentech.

Na pracovištích – podpora v práci

Zaměstnanci kamery na pracovišti nemají rádi, připadají si jako nějací trestanci, ale v obecném hodnocení se potvrzuje, že firmy, které kamerový systém do prostor vlastních objektů nainstalovali, se dočkali zvýšeného výkonu všech zaměstnanců. Kamerový systém tak může v těchto případech rozhoupat i skomírající ekonomiku podniku.

Soukromé objekty

Zvýšenou poptávku po kamerovém systému evidujeme i v oblasti soukromých objektů. Zde bývají v hlavním zájmu prostory při vstupech do domů nebo bytů a pak také garáže.

Zabezpečení

Ke kamerovému systému náleží i záznamové zařízení NVR DVR HCVR, jehož velkou výhodou je i možnost nastavení monitorování jednotlivých poplachových zón a se vzdáleným přístupem. Tímto způsobem se postaráte nejen o celkové zabezpečení, ale i o případnou identifikaci pachatele.

Kompletní servis

Nabízíme kompletní servis, co se kamerových systémů týče. Naše dlouholetá praxe a zkušenosti dovolují zákazníkům nabídnout nejlepší řešení právě pro jejich objekt. Pracujeme individuálně, provedeme návrh, následnou instalaci a i pravidelný servis.

Nejvíce používané produkty


DAHUA 2Mpx IP kamera


DAHUA HAC-HDW1100MP-0280B DOME KAMERA HDCVI


DAHUA HCVR5104H ZÁZNAMOVÉ ZAŘÍZENÍ HDCVI-Videorekordér