Elektronické zabezpečovací systémy EZS

Stává se vám občas, že si při cestě do práce nemůžete vzpomenout, zda jste vypnuli plotnu a zastavili vodu? Anebo vlastníte zlatnictví a máte obavy ze zlodějů, kteří jsou čím dál vynalézavější a také rychlejší? Ať máte jakýkoli důvod, s podobnými starostmi vám pomohou elektronické zabezpečovací systémy.

Máme mnohaletou zkušenost jak s instalací, tak i se servisem těchto systémů. Přizpůsobíme se Vašim individuálním potřebám a navrhneme systém, který Vám zajistí klidné spaní. Instalace provádíme pro rodinné domy, firmy a bytové domy. 

Proč si elektronické zabezpečovací systémy EZS pořídit?

Podle údajů ze statistického úřadu ročně stoupá počet vloupání i pokusů o vloupání, a to jak soukromých bytů, tak firemních objektů. Můžete mít sebelepší pojistku, ale odcizené cennosti či dokonce data z počítače vám už nikdo nenahradí. Ochránit vlastní, pracně nastřádaný majetek by mělo být hnacím motorem pořízení zabezpečovacích elektronických systémů.

Nejsem firma, tak proč pořizovat elektronický zabezpečovací systém?

Není pravdou, že tyto systémy jsou určeny pouze firmám. Čím dál častěji se na nás obracejí i lidé, kteří žádají zabezpečení vlastního bytu nebo domu. Zloději moc dobře vědí, že rozsáhlé komplexy firem jsou velice dobře zabezpečeny, a tak se soustředí na vykrádání soukromých objektů. Nepodceňujte riziko vlastního bezpečí.

Jak objekt zabezpečit?

Variabilita dovoluje elektrickým zabezpečovacím systémům přizpůsobit se podle nároků a požadavků samotného klienta. Ať jde o způsob ochrany, nebo ovládání, lze si zvolit způsob, který vám nejvíce vyhovuje.

V základě je však mozkem celého systému ústředna, jež vyhodnocuje stav umístěných čidel (pohybová, teplotní, požární a kouřová, kontakty rozbití skla, otevření oken, dveří, únik plynu nebo vody aj.). Na základě jejich nastavení je v případě narušení odeslána poplachová zpráva a to opět na základě volby zabezpečení – alarmem, odesláním zpráv, spuštění světel a další.

Kouřová clona

Pro klasické kamenné prodejny nabízíme tzv. kouřovou clonu, která zloději znemožní únik. Tento systém je oblíbený u prodejen s drahým zbožím, jako jsou především zlatnictví.

Nečekejte, až vám zloději seberou váš majetek, a pořiďte si kvalitní, moderní zabezpečovací systém ještě dnes.

Nejvíce používané produkty


JA-153E Bezdrátový přístupový modul s klávesnicí a RFID


JA-150P je detektor pohybu PIR určený pro ochranu interiérů


JA-106KR Ústředna s GSM/GPRS/LAN komunikátorem a rádiovým modulem